EDGETECH M15HF.100326-12 100mm 6 Flute High Feed Indexable Shell Mill
Part Number: EET-MTH0085
Profile: M15HF
Diameter: 100mm
Overall length: 50mm
No of Pockets: 6
Through coolant Yes
Adapter Type 32mm Spigot
Suits Insert: SDM* 1204
Available Options:
Description
FURTHER INFORMATION ~